Jump aréna


Snažíte se neustále pro vaše děti vymýšlet různé aktivity, aby neseděly doma a nekoukaly do mobilních telefonů, počítačů, tabletů a nepařily online hry? Tak nyní pro vás přicházíme s novým námětem, kam vaše děti vzít, protože tohle ještě nezažily a věřte, že budou nadšení, stejně jako vy. Jump park, neboli jump aréna je trampolínový svět, který je určen naprosto pro všechny věkové kategorie. Užijete si u toho neskutečně zábavy a zároveň tak budete ve formě, protože se i solidně zpotíte, takže uděláte i něco pro své tělo, ale to je až bonbónek vedle. Je to vskutku neobvyklý způsob zábavy, kde protáhnete celé své tělo.
nohy před trampolínou
Trampolíny jsou rozmístěné všude, opravdu všude. Od zdi ke zdi, spojené dohromady, aby utvořili jeden velký celek. Dokonce jsou trampolíny i po stěnách, takže se proti nim můžete rozběhnout a vy se od nich můžete odrážet. Tohle všechno a ještě mnohem více najdete v největším trampolínovém ráji ve střední Evropě. A co že vás tam všechno čeká? Více jak 400 metrů čtverečních plných trampolín, v samotném areálu je pro návštěvníky zajištěné parkování, uvnitř areálu máte k dispozici sprchy a šatny. Takže pokud ze sebe vydáte vše a zpotíte se, sprchy jsou tu připraveny pro vás. Šatny jsou samozřejmostí. Co by to však bylo za aktivitu, kdybyste hned po skončení nemohli navštívit odpočinkovou zónu, i tu zde najdete, a můžete se tam posílit drobným občerstvením či vypít si nějaký dobrý drink.
pružinový okraj
Pokud ještě váháte, zda se tam vydáte, tak neváhejte a vyrazte tam. Z pohodlí svého domova si můžete provést on-line rezervaci tak. Takže až tam přijedete, tak máte jistotu, že se tam dostanete. S sebou si rozhodně vezměte pohodlné až sportovní oblečení, ať vám je při skákání příjemně.
Jump arénu můžete využít nejen pro trávení volného času se svými dětmi, ale je to vhodná aktivita například na teambuildingy či různé oslavy.