Léky pro muže

Léky na zvýšení testosteronu v poslední době hledá hodně mužů. Vyplývá to z průzkumu, který dělaly dvě internetové stránky a taky jeden anonymní dotazník u sexuologa a klasického praktického lékaře. Tak výsledek byl, že každý třetí muž v naší republice se ptá nebo shání, kde sehnat léky na zvýšení testosteronu. A abych pravdu řekla, tak mě to ani nepřekvapuje. V dnešní době by pánové měli se sebou něco dělat, protože když vidím, že muži nosí dámské oblečení nebo se chovají jako ženy, tak se mi chce brečet. Já bych osobně toužila po opravdovém muži, ne nějaké slečince. Léky na zvýšení testosteronu se taky ptal můj kamarád. Sice je to obyčejný sympatický muž, ale prostě ty léky potřeboval. Já si myslela, že si jen dělá srandu, ale on to myslel vážně. Prý kdysi hodně plaval, a to i závodně a on si myslí, že by úbytek testosteronu mohlo být z toho.

Informace najdete i na počítači.

To si ale vůbec nemyslím. Nebo že by to byla pravda? Tohle je otázka ale jen na sexuologa, protože bych nikdy netušila, že by plavání snižovalo mužské hormony. Testosteron je takový anabolický lék, ale to neznamená, že to užívají jen muži, kteří posilují, i když jsem taky upřímně nepochopila ten jejich princip. To ke cvičení fakt potřebují nějaký testosteron?

Pánové, zajděte raději do lékárny pro léky.

Hm, tak si jo, když testosteron obsahuji anabolické doplňky stravy. A víte, jak dopadl můj kamarád u sexuologa? Tak samozřejmě se dozvěděl, že jeho nízká hladina testosteronu není z plavání, ale jen obyčejně tak, že mu prostě hormon klesá. Tak dostal nějaké léky od lékaře a za půl roku jde na kontrolu. Tak jsem byla s ním ráda, že se všechno vyřešilo a můj kamarád je nyní více v klidu. Léky na zvýšení testosteronu byly taky loni nejvíce vyhledávanou větou na internetovém prohlížeči. A víte, co z toho vyplývá? Že opravdu pánům mizí tento hormon testosteron. Léky na zvýšení testosteronu je proto pro ně záchrana, takže ordinace sexuologa budou brzy plné.

Zveřejněno v Nezařazené