Přejeme Vám dobrou chuť a příjemné osvěžení

Kvalitní osvěžující domácí limonádu si http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/torr/svet-jinych-792183 dnes můžete vychutnat i Vy a to bez zdlouhavého vaření sirupu, bez namáhavého sbírání čerstvého ovoce a vůbec bez jakýchkoliv starostí či práce a to díky našim skvělým sirupům, které jsme pro Vás s láskou připravili podle osvědčených receptur z toho nejlepšího českého ovoce a bylinek bez přidání jakýchkoliv umělých barviv či dochucovadel nebo jiných přípravků, které se dnes přidávají do sirupů nabízených v obchodech.

limča

Díky našim sirupům si můžete dopřávat chutnou domácí limonádu každý den. Už nikdy žádné umělé náhražky, ale jen opravdová chuť pravého ovoce. Stačí si jen projít naši nabídku a jistě i Vy si u nás najdete svou oblíbenou příchuť nebo příchuť, kterou chcete ochutnat a vyzkoušet. Kromě toho, že většinu sirupů lze použít do chlazených osvěžujících nápojů, pro Vás máme také připraveny příchutě, které lze využít i do horkých nápojů.

Běžné ovocné příchutě, jako je citron, černý bez, černý rybíz, jahoda, malina či třeba grep jsou doporučovány do chlazených nápojů, tak jako i speciální příchuť okurka, která Vás opravdu dokonale osvěží v horkých letních dnech. Naproti tomu takový karamelový sirup je přímo doporučován do horkého nápoje a to nejlépe do kávy. No a pak jsou tu běžné ovocné příchutě jako třeba višeň, meruňka či zázvor, které se mohou použít i jako horký nápoj a speciální až netradiční příchutě, jako je třeba hruška se skořicí nebo pomeranč s hřebíčkem či rakytník, které Vás v létě osvěží v chlazeném nápoji a v zimě zahřejí v horkém nápoji.

domácí sirupy

Jak tedy vidíte, díky našim sirupům si můžete připravit v létě osvěžující domácí limonádu a v zimě hřejivý horký nápoj a to bez jakýchkoliv umělých přísad, jen z čistého zdravého a kvalitního ovoce a bylinek. Vyzkoušejte naše domácí limonády a jistě Vám zachutnají.

Zveřejněno v Nezařazené