Problémy s exekucemi se dají vyřešit

Možná byste nevěřili, kolik lidí má vlastně podobné problémy. Určitě v tom nejste sami. Pokud vás banka odmítla, máte problémy s dluhy nebo vám dokonce hrozí zabavení majetku, tak je načase jednat. Rozhodně to nenechávejte zajít až tak daleko, aby bylo pozdě na to, cokoliv řešit. Reakce musí být včasná, a pokud možná rázná, abyste s exekucemi skoncovali, proto existuje neúčelová hypotéka.

Možná si říkáte, jak vám zrovna hypotéka může pomoci s exekucí, ale je to nejlepší způsob, jak získat peníze a zároveň nepřijít o váš majetek. Díky tomu můžete splatit dluhy, exekuce, majetek oddlužit a nepřijít o něj.

podání rukou

Už máte plné zuby i toho vyřizování s úřady? Toho se můžete také zbavit. Soukromé společnosti jsou mnohdy ochoty poskytnout jak poradenství v této oblasti, tak jsou schopny pomoci i s těmito ostatními záležitostmi. Mohou poskytnout i nadstandardní služby kontaktovat exekutory, vyřídit všechno potřebné na úřadech a podobně.

Peníze z hypotéky můžete využít jakýmkoliv způsobem a to znamená, že je můžete beztrestně použít na vyplacení dluhů nebo splacení exekucí.

Tento typ úvěru je určen speciálně lidem, kteří mají problémy s exekutorskými úřady. Kompletní servis zahrnuje nejenom vyplacení všech nezaplacených pohledávek, ale také jednání s exekutory či dalšími úředníky.

klíče

Dalším bonusem je, že se postarají i o vaše registry. Provede se potřebné vyčištění registrů a půjčky se například sloučí tak, abyste spláceli jenom jednu měsíční splátku. Dokonce mohou zabránit i dražbě vaší nemovitosti. Jistě uděláte také všechno proto, abyste o dům, byt nebo pozemek nepřišli.

Ovšem pokud je to jenom trochu možné, tak to nenechávejte zajít až tak daleko a raději nebankovní společnost kontaktujte včas. Díky tomu se dá předejít mnohým zmatkům a nesrovnalostem.

Nesmírně důležité je, abychom to začali řešit ihned, když se něco podobného objeví a vám zaklepe na dveře exekutor a chce vám zabavit veškerý majetek.