Skříně, které umí vyplnit každý prostor – skříně na míru

Na rozdíl od standardních skříní, které si zakoupíte a obratem vám je přivezou až ke dveřím domu, na vestavěné skříně na míru Sten-skrine si budete muset chvíli počkat a začít realizovat jejich pořízení v prostoru, kde je plánujete umístit. Takový prostor si musíte nechat od zkušeného pracovníka změřit. Čeká vás také výběr materiálu, barvy, stylu, povrchové úpravy a doplňků. Když si už vyberete, musíte popsat, jak by měly skříně vypadat nejen zvenku, ale i uvnitř. Potom obdržíte 3D projekt a buď jej schválíte, nebo se upraví podle vašich představ.

vs

Nebojte se kombinovat vestavěný nábytek s tím standardním, určitě se dá vše dobře sladit. Vestavěné skříně se pořizují do všech místností, ale hlavně tam, kde je potřeba vyplnit komplikovanější prostor, který by jinak nebylo možné využít.

Ceny takového nábytku se odvíjí od několika faktorů. Tím hlavním je cena materiálu, ze kterého se nábytek vyrábí, množství použitého materiálu, náročnost provedení a umístění. Záleží také na tom, jakou si zvolíte povrchovou úpravu a kombinaci materiálů. Cena se navýší, pokud budete požadovat lišty, ozdoby a jiné doplňky. V ceně nábytku na míru máte samozřejmě i jeho instalaci.

vs1

Skříně na míru můžete uplatnit do různých prostor, hodí se do koupelny, prádelny, chodby, ložnice, obýváku, pracovny nebo dokonce i do kanceláře, protože vnitřek skříní si můžete navrhnout podle potřeb.

Vestavěné skříně na míru mohou být právě v kancelářích velmi praktické a poslouží například k přehledné archivaci, k ukládání tiskopisů a dokladů a také k jednoduchému uskladnění materiálu všeho druhu.

Moderní trendy přináší stále větší novinky, a tak si pro vaše skříně na míru můžete pořídit skleněné dveře, na které si novou technologií můžete nechat udělat originální potisk a ten si můžete dokonce i sami navrhnout. Tak si snadno vytvoříte ze všední kanceláře příjemný pracovní prostor.