Užít si dovolenou

Venku pošmourný den, slunce schované za mraky, ve městě zbytky špinavého sněhu, potřebujete si zlepšit náladu? Co takhle naplánovat si letní dovolenou? Máte rádi aktivní dovolenou nebo pracujete těžce manuálně a dovolenou potřebujete na pasivní odpočívání a nabrání nových sil? Nabízíme vám neokoukaný kus přírody v oblasti mezi Orlickými horami, Králickým Sněžníkem a Jeseníky. Strávit volný čas Hpapartmany, ať aktivní dovolená nebo pasivní, všichni si zde najdou vyžití.

Jste cyklista? Apartmány jsou v blízkosti lanovky Buková hora. Pokud hledáte adrenalinové sjezdy, není nic snazšího než lanovku využít k vyvezení se nahoru a užívat si sjezdy na kole. Lanovku využijí i cyklisti, kteří chtějí co nejvíc prozkoumat celé okolí, takže ušetří síly na vyšlapání do kopce a pak se projedou po vrcholcích kopců po nesčetných cyklostezkách.

cyklisti

Pěší turisté mohou prochodit celou oblast Králického Sněžníku nebo vyrazit i na Jesenické vrcholy. Obojí je v příjemné dojezdové vzdálenosti autem.

Počasí neovlivníte, a tak je možné, že vám bohužel nějaký den dovolené bude pršet. Můžete zůstat v pohodlí apartmánu a lenošit. I to patří ke správné dovolené, ale také můžete vyrazit do termálních lázní Velké Losiny. I v blízkém resortu Dolní Morava najdete wellness, kde se dá příjemně strávit den. Dolní Morava je rychle se rozvíjející se resort, a tak určitě oceníte, že je blízko pro návštěvu, ale daleko od davu lidí, který tam přes léto proudí.

les

Dopřejte si prima dovolenou na českých horách, kde, když nebudete chtít, nemusíte potkat ani živáčka. Nedoceněné místo na rozhraní Čech a Moravy, které zatím není turistickým ruchem dotčené, a proto si tady vychutnáte klid a pohodu. Dovolená v těchto končinách splní na sto procent svůj účel. Do svých domovů se vrátíte s hromadou zážitků a odpočinutí se budete moct vrátit ke svým povinnostem.