Výhody nebankovních půjček

Spotřebitelské úvěry od nebankovních společností jsou už dnes běžnou záležitostí, na kterou se příliš nikdo dlouho nepozastavuje. Ovšem nebankovní americká hypotéka https://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/ je poměrně novým úvěrovým produktem, který doslova láká k vyzkoušení.

sloupečky mincí

Nebankovní společnosti často cílí na takové žadatele, kterým z nějakého důvodu banka úvěr zamítla. Důvodů přitom může být celá řada, přesto nebankovní společnosti na takové žadatele čekají s otevřenou náručí. Do jisté míry to vychází z jejich benevolentnosti, která je u tak velkých úvěrových produktů, jako jsou hypotéky poměrně vysoká. Je potřeba ovšem počítat se zástavou nemovitosti, podobně jako ve většině bank. V případě, kdy tak dlužník nesplácí řádně, může věřitel kdykoliv přistoupit k odprodeji zastavené nemovitosti. To je ale riziko, se kterým musíme v případě větších úvěrových produktů počítat.

Výhoda č. 1: Úvěr vyřídíte snadno i online

V případě, kdy se klient rozhodne žádat o půjčku ve své bance, bez návštěvy banky to nepůjde. Obvykle je zapotřebí zamířit do banky, absolvovat ústní pohovor, vyjednat podmínky a následně čekat na vyjádření ze strany vedení banky.

úroková sazba

U nebankovních půjček je celý proces o poznání jednodušší. Žadatel vše vyřídí v pohodlí domova, stačit mu bude pár minut času a internetové připojení. Vyplní formulář, navolí parametry půjček a přiloží potřebné dokumenty, vše je velmi snadné a intuitivní. Zda, společnost úvěr schválila nebo nikoliv se žadatel dozví během několika málo minut a potřebný obnos může mít ještě ten samý den k dispozici.

Výhoda č. 2: Benevolentnější podmínky pro žadatele

Řada nebankovních společností své žadatele neprověřuje v registru dlužníků nebo negativní záznam nebere jako důvod k zamítnutí úvěru. Podobně je to i s výší pravidelného příjmu, na kterou tyto společnosti mnohdy neberou zřetel.