Zajímavé nápady na ketegorie ze kterých lze vybírat reklamní a dárkové předměty

Uvažujete nad tím, co vybrat jako reklamní nebo dárkový předmět? Chcete udělat zajímavé balíčky? Pak máte možnost vybírat se spousty zajímavých produktů, které jsou určené jako reklamní a dárkové předměty. Jen je třeba si při výběru uvědomit, zda jsou nějaké specifické požadavky, které je třeba brát v úvahu. Například, zda předměty mají nějak souviset firmou, mají příjemci něco sdělit anebo mají být prostě jen praktické, mají mít možnost potisku a být do určité finanční hodnoty.

reklamní tašky

Při vyjasnění si požadavků tak lze vybírat z několika kategorií. Zde jsou uvedené některé z nich.

  • Kancelářské potřeby. Jde například o tužky, propisky, bloky, zápisníky, kalendáře a diáře. Také sem lze zařadit omalovánky pro děti, sady pastelek a vystřihovánky.
  • Reklamní textil. Zde je možné vybírat téměř veškeré dostupné oblečení. A to klidně i látkové roušky s možností potisku. Oblečení se využívá i jako oblečení pro zaměstnance.
  • Věci do domácnosti. Jde o hrnky, sklenice, příbory, misky, vázy a jiné nádoby. Lze sem zařadit i reklamní tašky s potiskem https://promotextile.cz/cs/13-tasky. Ty jsou velmi vhodné na nákupy, uskladnění potravin i na nošení jiných věcí. Plátěné tašky se dají vyprat a používat opakovaně a dlouhodobě. V dnešní době jsou velmi oblíbené.

Papírové tašky s předměty

  • Věci na sport. Tato kategorie je velmi široká a patří sem věci na turistiku, sportovní batohy, oblečení a další vybavení například svítidla.
  • Vybavení do auta. Sem lze zařadit ubrousky, škrabky do mrazu, reflexní vesty, lékárnička a další povinné i nepovinné vybavení.
  • Ekologické předměty. Jde o speciální kategorii, kam lze zařadit produkty z přírodních materiálů či recyklovatelné předměty.

Zde je jen přehled některých z kategorií, ze kterých lze předměty vybírat a udělat zajímavý balíček. Předměty musejí oslovit, být praktické a využitelné.