Zkusili jste to „po americku“?

Ne vždy zažívají podnikatelé zrovna dobré časy. Jsou i období, kdy se jim nedaří a kdy tak potřebují nějakou tu finanční injekci. Jenže právě ve chvíli, kdy se jim nevede zrovna nejlépe, se tito nemohou zrovna chlubit svojí prosperitou, a tudíž jen těžko přesvědčí bankéře k tomu, aby v jejich prospěch „pustili chlup“.
A co má dělat podnikatel ve chvíli, kdy mu všechny banky zavírají dveře před nosem?

české koruny

Má-li dotyčný všech pět pohromadě, nevzdá své snažení. Pouze změní ty, na koho ve svém hledání vsadí. A pokusí se získat produkt zvaný americká hypotéka nebankovní.
Jedná se o úvěr dosažitelný pro kdekoho z řad podnikatelů a firem, včetně těch, kdo u bank neuspějí. Tedy těch, kdo vykazují pouze nízké příjmy a zároveň zrovna netouží po tom, aby se kvůli nim poskytovatel půjčky příliš vrtal v registru dlužníků. Protože takoví se právě u tohoto nebankovního produktu nemají rozhodně čeho obávat.
Poskytovatel americké nebankovní hypotéky totiž:

  • nenahlíží do zmíněných registrů dlužníků,
  • nevyžaduje dokládání příjmů a tím dává šanci i těm méně majetným,
  • nabízí tuto půjčku bezúčelově, tedy umožňuje použít takto získané peníze na cokoliv, včetně konsolidace půjček, vyplácení exekucí a podobně,
  • poskytuje tyto peníze až na celých třicet let,
  • nabízí pevnou úrokovou sazbu,
  • dává možnost kdykoliv půjčené peníze bez sankcí předčasně splatit,
  • umožňuje získat potřebné finance již čtyřiadvacet hodin po podpisu úvěrové smlouvy,
  • nepožaduje žádnou platbu předem ani nepropašovává do podmínek nějaké skryté poplatky v budoucnu.

zoufalost
Americká nebankovní hypotéka je tak dostupnější než jiné bankovní produkty. A to pro všechny plnoleté, kteří jsou schopni a ochotni dát do zástavy svoji nemovitost, nebo seženou někoho, kdo se za ně zaručí nemovitostí svou. Požádat o ni stejně jako dosáhnout jejího schválení je téměř hračka.
A pokud mi nevěříte, přesvědčte se. Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku zdarma a sami uvidíte, zda a za jakých podmínek se k penězům dostanete. A dáte mi za pravdu.

Zveřejněno v Nezařazené