Hoši v koši – dárek pro vás anebo vaše blízké

Chcete zažít něco neuvěřitelného? Anebo darovat úžasný zážitek? Navštivte webovou stránku hosivkosi. Objevíte lety horkovzdušným balonem. A věřte, že nebudete litovat.

příprava vzletu horkovzdušného balonu

Hoši v koši mají celou přípravu, let i závěrečný ceremoniál přímo vyšperkovaný a nic nenechají náhodě. Jakmile zakoupíte poukaz, máte celé dva roky na aktivaci letenky – emailem či telefonicky. Od té doby vás vedou v evidenci pro let. Sledují počasí v dané lokalitě a jestliže je příznivé, kontaktují vás a domluví hodinu, ve kterou se setkáte. Mají několik vzletových míst. Záleží na tom, na kterém se domluvíte. A pak se můžete už jen těšit.

Pokud chcete, pomáháte při přípravě letu, pokud nechcete, nikdo vás nenutí a můžete jen pozorovat, fotit, natáčet. Je dobré přizvat i přátele, aby i oni pořídili snímky pro vás a natočili vzlet balonu a to, jak pomalu stoupáte vzhůru, abyste měli památku na ten úžasný okamžik. Příprava balonu trvá zhruba hodinu. Byli jsme překvapeni, jak je balon veliký, nikdy jsme ho takhle zblízka neviděli, takže jsme si užívali dárek od samého počátku. Nejdříve jsme si mysleli, že balon je řiditelný. Trošku jsme znejistěli, když „řidič balonu“, který letí s vámi, sdělil, že balon se řídit nedá. Kam fouká vítr, tam balon pluje. Může ho směřovat jen nahoru a dolu, ale směr neovlivní. Ale neodradilo nás to. Ostatně, majitelé balonu dbají především na vaši bezpečnost. Pokud by nastaly nepříznivé podmínky pro vzlet a let, akce se ruší a domluví s vámi další náhradní termín. My jsme čekali rok, abychom mohli vzlétnout.
let balonem

A když dojde k naplnění balonu, nezbývá, než nastoupit a po nabrání optimální výšky se už jen nechat unášet větrem. Měli jsme krásné počasí s mírným větříkem a nádherným výhledem. Nejdříve mi prolétla hlavou myšlenka, co budeme celou hodinu „nahoře“ dělat? Ale nebojte se, ta hodina uteče jak voda, až se vám ani nebude chtít končit. Je to nádherný pocit v tichosti plout časem. Doporučujeme z celého srdce! Při letu nepotřebujete nic zvláštního, jen nezapomeňte sebou mobil či fotoaparát, ať můžete fotit. A udělejte si třeba i selfíčko, my bohužel zapomněli. Tak jsme byli unešení letem, že jsme si ho ani neudělali, ale nevadí.

Máme ho uschované v srdci.

Zveřejněno v Web