Máte oblíbené tričko?

Kdo z nás by nenosil trička, jsou pohodlná, snadno se udržují a jsou cenově dostupná. Mohou být jednobarevná, pruhovaná, puntíkovaná nebo s jakýmkoliv motivem, který se vám líbí. Dětská trička budou mít motivy postaviček, které děti znají z pohádek, ale mohou to být i zvířátka nebo obrázky vláčků, autíček apod. Každé dítě si může vybrat. Stejně tak si motivy triček vybírají i dospělí. Mnozí fanoušci skupin či zpěváků si koupí tričko jako suvenýr na koncertě nebo festivalu. Pokud máte koníčka, například rybaření, budete mít určitě tričko s vtipným obrázkem, který vás jednoznačně do skupiny rybářů zařadí.

tričko

Nápis nebo obrázek na tričko si můžeme nechat udělat na zakázku, ale také existuje řada internetových obchodů, kde najdete trička s nejrůznější tématikou a přesto budou originální, že vám nebude hrozit, že potkáte někoho se stejným nápisem nebo obrázkem. Jste fanoušek policie nebo vojska a hledáte oblečení v army stylu? Chcete si koupit trička nebo mikiny v khaki nebo v maskovacích barvách, nebo v černé barvě s nápisy, které mají spojitost s armádou a policií, např. nápis SWAT? Stačí zavítat na stránky armytrika a vybrat si tričko s nápisem dle vašeho požadavku. Určitě si vyberete z řady modelů a velikostí.

tričko

Rádi se předvádíte, jak jste silní, jak posilujete, určitě si k tomu pořiďte tričko s army motivem, bude se k vám skvěle hodit. Trička nosíme do práce i za zábavou, ale i na práci na zahradě či v domě. Army trička jsou vhodné i na špinavou práci, protože maskovací barvy skryjí i zašpinění a pokud se zašpiníte skutečně hodně, že si s tím dokonale ani pračka neporadí, nevypratelné skvrny se v maskování ztratí. A co vy? Schováváte ve skříni tričko s obrázkem oblíbené skupiny, které už je téměř roztrhané, ale přirostlo vám k srdci a vy se s ním nechcete stále rozloučit? Určitě nejste jediní.

Zveřejněno v Nezařazené