Odškodnění se můžete dobrat i jinou cestou!

Bohužel se někdy stává, že musíme řešit odškodnění za trvalé následky, ale nevíme přesně, co je vše potřeba k doložení, kam se obrátit a jestliže nám pak pojišťovna přizná „trvalky“, nám, i když se to nezdá, nezbývá než jejich rozhodnutí přijmout. A to právě proto, že máme sami co dělat, abychom se uzdravili a pečovali o své narušené zdraví a už nemáme sílu zdolat úředního šimla. Protože, kdo vyřizoval pojistné plnění, ba i kdo se proti němu odvolával, ví, co energie to člověku sebere a výsledek kde nic, tu nic.

vyčerpaný člověk

Proto se už netrapte a pokud vás potkala nepříjemná životní událost, například jste se stali účastníky dopravní nehody, kterou jste nezapříčinili či se vám stal v zaměstnání pracovní úraz a zaměstnavatel se chce vzdát své odpovědnosti, neplýtvejte už více svým zdravím a časem. Ale obraťte se na fundovanou poradnu pro odškodnění, která zaměstnává proškolené experty, jenž spolupracují s ověřenými advokáty v oblasti práva a znalci v oboru zdravotnictví.

smlouvy a zprávy

Odškodnění se můžete dobrat i jinou cestou!

Pojišťovna odmítá plnění nebo vám přiznala jen minimální výši? Pak oslovte specialisty z poradny odškodnění, kteří jsou v této profesi vyškolení a vědí, jak mají jednat, a navíc mají téměř sto procentní úspěšnost ve vymáhání pohledávek! Skutečně myslete víc na sebe a veškeré písemné podklady předejte těm, kteří vám pomohou. Poskytnou vám i nezávaznou konzultaci k posouzení nároků na odškodnění za újmu na zdraví. Pokud tento pojem slyšíte poprvé, je na místě obrátit se na odborníky! Záleží jim na tom, abyste dosáhli všeho, na co máte nárok, a dokonce dopředu nemusíte nic platit! Odměna bude náležet až v případě úspěšného vymožení vašich nároků na plnění. Je důležité, abyste veškeré dokumenty a lékařské zprávy, které se týkají pojistné události, pečlivě shromáždili. Záleží na každé zprávě, byť by se vám nezdála důležitá. Nechte posouzení na profesionálech, kteří s vlídností a empatií převezmou vaši starost k vaší plné spokojenosti.

Zveřejněno v Nezařazené