Proč používat pleťová séra?

Sérum je úžasné v tom, že svoji službu nejen, že opravdu provede rychle, ale výsledky jsou rychlé, v podstatě v krátké době dobře viditelné. Můžete to vyzkoušet sami v tom smyslu, že jeden týden budete provádět svoji klasickou rutinu a týden na to stejnou rutinu se stejnými produkty, ale doplněnou pouze o sérum. Pokud budete využívat sérum správně, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Super na tom je, že vám vaší klasickou činnost prodlouží pouze o pár minut, na rozdíl od masek, které je třeba na nějakou dobu na obličeji mít, prakticky nic nedělat a následně zase z obličeje sejmout a obličej různě ošetřit. Samozřejmě tím neříkáme, že masky nemá cenu používat, určitě má!
pleťové sérum
Skvělé je, že séra jsou způsobem, jak zefektivnit péči o pleť právě v minimálním časovém nároku. Můžete si vybrat samozřejmě různá séra, podle vašich potřeb a to například:
· proti drobným vrásky
· proti pupínkům
· na hydrataci pleti
· na povolené kontury a větší vrásky
· proti unavenému vzhledu obličeje
· na zmírnění přecitlivělosti pleti
· a další
Oproti krémům obsahují séra mnohonásobně větší množství daných aktivních látek, takže mnohem intenzivněji a výrazněji řeší konkrétně váš problém. Můžete na určitou část používat jedno sérum a tam, kde vás trápí jiný problém, můžete zase použít sérum jiné.
krémy a ulita
Tento doplněk kosmetické péče se používá vždy na řádně vyčištěnou pleť. Pokud není důkladně vyčištěná, nemusí sérum samozřejmě odvádět tak dobrou práci, jako na pleti řádně vyčištěné. Teprve na sérum se nanáší váš pečující krém, který jste zvyklý používat.
Dávejte pozor však na dobu, kdy se má sérum využívat. Pokud je určeno na noc, určitě jej nepoužívejte na den, protože většinu se jedná séra, ve kterých může být třeba retinol, který prostě na sluníčko nepatří a způsobil by vám spíše neplechu, než užitek.
Dbejte tedy pokynů uvedených k danému produktu a příliš neexperimentujte.