Úniková hra

Escape room se v mnohém podobají počítačovým hrám. Jenomže je jedna zásadní věc, v čem se právě počítačový typ od toho reálného naprosto liší, a tou zásadní věcí je pocit na vlastní kůži. U počítače to nikdy neprožijete naživo, kdežto tady u nás ano.

retro potřeby

Stavte se do Kolína, prožijete nezapomenutelný zážitek

V Kolíně se nachází velice starý a zachovalý dům z první republiky. Právě zde se vše odehrává. Atmosféra tohoto místa ještě více umocní pocity a celý zážitek. Díky tomu prožijete něco, co se možná ani slovy nedá popsat. Na vlastní kůži si budete moci vyzkoušet jaké to je, když se dostanete do nesnází, když musíte rychle něco vyřešit, nebo když musíte logicky uvažovat, abyste se dostali ke klíči a k dalšímu úkolu, jinak vás dům nepustí dál a příběh pro vás může skončit. Ničeho se však nebojte, Enigma, jak se celý program nazývá, je připravená tak, aby jej mohli splnit a dobře se pobavit lidé všech věkových kategorií.

Příběh baví každého, od nejmladších huberťáků až po dospělé a v hraní zkušené jedince. Nevíte nic o počítačových hrách a nikdy jste neměli možnost žádnou hrát? O to větší překvapení a potěšení to pro vás bude! I přesto, že jste nikdy ke hrám nic necítili a nepřilnuly vám k srdci nebo jste neměli tu možnost zahrát si něco na počítači, pak můžete přijít a vyzkoušet si právě tento způsob!
sedm dveří

v Realita je jiná než obrazovka

Počítat musíte s tím, že realita je opravdu jiná. Skutečně vás zde může mnohé překvapit, věříme, že příjemně. Na projití celého příběhu máte 75 minut. Počet členů záleží na vás, ale mělo by to být od dvou do pěti lidí.

v Vstaňte od počítače a jděte si to vyzkoušet naživo

Jedině tak prožijete konečně ve svém reálném světě něco výjimečného a vytvoříte si zážitek, na který nezapomenete. Pořídit si můžete také poukaz. Vhodné pro věnování dětem, kamarádům, přátelům, příbuzným, rodině, kolegům a podobně.
závody aut na tv

Můžete se také pustit do hry: Dvojitý agent. Budete hledat a řešit úkoly, zjišťovat informace o vašem kolegovi a dopracovat byste se měli až k tomu, kdo to vlastně byl? Zajímá vás to ještě více? Pak to vyzkoušejte!

Zveřejněno v Nezařazené