Vyklizení bytu s přívěsným vozíkem zvládnete během pár hodin

Dozvěděli jste se před pár hodinami, že jste se stali dědici městského bytu? Anebo jej již vlastníte a pronajímáte a nájemník byt neočekávaně, na základě vzájemné dohody, opouští? Pak budete možná nuceni přistoupit k vyklizení bytu, aby jej bylo možné rekonstruovat, prodat, přenechat dětem, zkrátka nějakým způsobem s ním disponovat.

tažné zařízení

Vyklizení bytu lze provést třemi základními způsoby. Buď tím pověříte profesionály, tedy např. stěhovací firmu, anebo si pronajmete přepravní dodávku nebo necháte přistavit bikran, anebo to zkusíte tou nejschůdnější, nejlevnější a nejrychlejší cestou – s tažným zařízením a přívěsným vozíkem.

Začít můžete třeba hned – máte-li tažné zařízení na auto Seat Amsa, nikdo vás nelimituje a nebrání vám v operativním zásahu. Tehdy stačí jen zajet k nějakému hobby marketu a pronajmout si na pár hodin nebo na den či dva dny přívěs. Pronájmy nejsou drahé a hlavně jste pány svého času. Můžete se do toho pustit třeba hned. Nemusíte objednávat termín a čekat několik dnů či týdnů, než se k vám dostaví stěhováci, anebo než bude volná nějaká dodávka k pronájmu, vozíky jsou obvykle k dispozici ihned, případně s minimální čekací lhůtou.

přívěsný vozík

Vozík se dá pronajmout na pár hodin, na celý den nebo na víkend či na více dnů – můžete se pružně rozhodnout, na jak dlouho budete vozík potřebovat. Pokud bude v bytě jen málo věcí, a vy si vše nachystáte tak, abyste se nezdržovali a mohli ihned nakládat, zvládnete to třeba komplet za dvě hodiny a vyjde vás to jen na několik stovek korun. Jak vidíte, mít tažné zařízení je v tomto případě skutečně k nezaplacení.

Vyklízet můžete i v noci – pokud zas tak nespěcháte a vyhovuje vám práce v noci, můžete se do toho pustit třeba v nočních hodinách z pátku na sobotu. V noci je větší klid a minimální provoz na silnicích, pouze musíte být ohleduplní ke spolubydlícím v domě, abyste je nerušili svou nadměrnou hlučností.