Co musíte navštívit v Los Angeles?

Universal studios

Jeden z největších zábavních parků, který je založen na různých filmech spadající pod Universal studios. Vychutnáte si tu skvělé atrakce, jízdy a ty nejlepší filmové efekty. Je to zábava na celý den, nebo nejlépe na více dní, pokud chcete stihnout všechno.

Hollywood sign

Obrovský nápis Hollywood uvidíte snad z jakékoliv části Los Angeles a není tedy divu, že láká mnoho turistů. Pokud se budete chtít dostat co nejblíže k nápisu, budete muset vyjít docela strmý kopec nahoru, ale ten výhled a zážitek rozhodně stojí za to.

LA

Chodník slávy

Chodník slávy neboli Hollywood walk of fame, je jedno z nejslavnějších míst v Los Angeles. Na dlouhé ulici mají památeční hvězdy ty největší z celebrit. Můžete si vychutnat pohled na ně, udělat si skvělé fotky a podobně. Jen počítejte, že se budete proplétat mezi velkým množstvím turistů. Hvězdy tu mají například rodina Simpsonových nebo Michael Jackson.

Disneyland

Další ze skvělých zábavních parků, který má pobočky po celém světě a jedna z největších je právě v Los Angeles. Pokud jste milovníci zábavních parků a milujete klasické Disney pohádky, rozhodně si přijdete na své a užijete si spoustu zábavy.

Venice Beach

Jedna z nejkrásnějších pláží v Los Angeles, kterou lemuje promenáda, na které se nachází spoustu obchůdku, pouličních prodejců, umělců a bavičů.

Venice

Los Angeles Zoo

Los Angelská zoo láká rozsáhlými expozicemi nejrůznějších exotických zvířat a na různá vystoupení. Můžete si užít například vystoupení kosatek nebo delfínů.

Walt Disney Concert Hall

Pokud jste milovníky hudby a máte rádi koncerty, rozhodně navštivte Walt Disney Concert Hall. Hala s moderní architekturou nabízí nejrůznější škálu koncertů a má kapacitu více jak 2000 diváků.

Griffith Park

Jedná se o jeden z největších parků Severní Ameriky. Nabízí krásnou přírodu a úchvatné výhledy na Los Angeles a okolí.