Půjčovna dodávek v Praze 4 poskytuje vozidla pro pobyt na dovolené v horách i u přehrady

Dodávky si lidé půjčují zejména pro stěhování, vyklízecí a úklidové práce, pro převážení velkých a těžkých břemen při nákupech ve stavebninách a hobby marketech, ale stále častěji jsou těmi důvody i výjezdy na dovolenou. Dodávka je totiž perfektní zásobovací vůz a zázemí na dobrodružných výpravách, jako jsou vodácké akce, turistická a horolezecká soustředění či výlety na horských kolech. Jde o to, že dodávka poslouží jako zázemí pro nocleh v kempu i kdekoli jinde v přírodě mimo kemp, kde lze volně tábořit, a slouží zároveň jako pojízdná prodejna potravin. Nepotřebujete pak na cestách vůbec nic a pouze se rozhodujete, jak a kde budete volné dny trávit.

lipenská přehrada

Úrazy a nemoc – velmi neradi vám připomínáme, že ani dovolené nejsou výjimkou, kdy lidé onemocní, nebo se jim přihodí pohmožděniny, odřeniny, natažení vazů atp. Tehdy je důležité mít s sebou v přírodě zázemí pro odpočinek a regeneraci, a to dodávka umožňuje.

Převlékárna a úschovna věcí – představte si situaci, že se chcete vykoupat na lipenské přehradě a potřebujete se někde převléknout a někam uschovat věci. Zavazadlový prostor dodávek je na to ideální, je dostatečně velký a pohodlný pro převlékání, není dovnitř vidět a své věci máte ukryté před zraky zvědavců.

s dodávkou na Šumavu

Jste všichni pohromadě – obrovskou výhodou jednoho velkého vozu z půjčovny dodávek v Praze 4 je společná jízda. Na nikoho se nečeká, parkování se týká jen jednoho místa, vše se lépe organizuje a lépe se i plánují nadcházející události. V průběhu jízdy spolu komunikujete přímo v kabině vozu, takže odpadají hovory a SMS zprávy přes mobilní síť.

Můžete vzít sebou i přívěs – dodávky mívají tažná zařízení a lze proto za ně připojit přívěsný vozík pro naložení jízdních kol nebo třeba nafukovacího raftu či plastových kánoí. Tím pádem má vaše parta více možností, což při putování po řekách nebo po horách jistě oceníte.