Šaty, které sluší vaší postavě

Jste žena, proto k vám nepochybně patří, oblékat se krásně a žensky. Mezi typické ženské oblečení patří šaty. Jsou vzdušné, pohodlné, nic vás v nich netlačí. Anebo, by to tak mělo být. Ne každá z nás si může ovšem dovolit, navléct se do obtažených mini šatů. Vyberte si takové, které vám za každých okolností, ať už máte postavu jako ze škatulky, nebo ne, padnou!
v šatech na louce

BOUBELKY

Není důvod se domnívat, že ženy větších fyzických proporcí, nemají nárok na sobě nosit šaty. Ty toho sice odhalují více, než zakrývají, ale každá má své přednosti. Vyzdvihněte je! Ženy „boubelky“ mají možná širší boky, nebo pozadí, zato mají nádherné a velké poprsí. Proto je ideální, pokud sahají po střihu šatu, které jsou obtažené jenom na poprsí a dolu volné se širokou sukní Á -čkového střihu. Tyto šaty, jsou všeobecně velmi oblíbené a nesmírně pohodlné, proto jsou nošené bez ohledu na typ postavy. Sluší každé.
v šatech na výlet

MODELKY

Ženy modelky, nebo aspoň takové, které tak vypadají, mají nejenom větší výběr, ale i nekončící možnosti. Štíhlý pás, dokonalé pozadí a krásné dlouhé nohy – to je jejich předností a výsadou. S takovou postavou, se nemusí bát obléknout si krátké, ani dlouhé šaty. Nic z nich totiž nebude „vyčnívat“. Můžou si vybírat mezi různými vzory, střihy a materiály. Ovšem, nemyslete si, že jim je dokonalost nakloněná. I tyto ženy, s důsledkem jejich hubené postavy, ne vždycky vypadají v šatech dobře. Jelikož jsou jednotvárné a nemají žádné křivky, s obtaženým střihem šatů, někdy netrefí vůbec do černého.
letní outfit

ANI PÁRÁTKO, ANI BALÓN

O dokonalé postavě, by se mohli psát knihy. Neexistuje přesná definice toho, jaká postava je dokonalá. Všem se líbí něco jiného a všichni se cítíme dobře s různými proporcemi. Zlatý střed, je něco mezi modelkou a boubelkou. Takové ženy, mají něčeho víc, a něčeho méně. Pokud máte štíhlý pás a širší boky, s volbou korzetových šatů s volnou sukní, na vás okolí nechá oči. Můžete si obléknou obtažené tričko, nebo halenku a zvolit k němu širokou sukni, jak krátkého tak i dlouhého střihu. Jestli jste, ale přesný opak a máte větší prsa s povislým bříškem a menším pozadí, nezoufejte! Vybírejte ze střihu netopýřích šatů, které zvýrazní především spodní část těla. Dopřejte si vzdušný vršek, v podobě volné halenky a zkombinujte ji k sukni, která vám zvýrazní boky a zadek.

Každá postava je jiná, , ale šaty si může dovolit stejně silnější typ ženy, jak hubenější.


Zveřejněno v Nezařazené