Studentská móda a její pohodlí

Pokud jste studenti, jistě vás zajímá nejen samotné učivo a vzdělání, ale i módní trendy a nejnovější outfity, které momentálně frčí. Je pochopitelné, že jako mladí lidé dbáte na to, jak se oblékáte a samozřejmě se i prezentujete jako studenti, kteří školu navštěvují.

Do edukačního zařízení však nepatří outfity, které nejsou v souladu s určitou dávkou slušnosti a etikety, takže si dávejte velký pozor na to, abyste zbytečně vašim profesorům neleželi v žaludku.
studentka na schodišti

Co studenty zajímá? Pohodlí!

Čas strávený na škole a v jeho prostorech, může být vyčerpávající a jediné, na co budete myslet je pocit pohodlí, který oceníte. Ten vám může poskytnout oblečení, které nebude nijak strojené, ale současně i dostatečně komfortní a reprezentující.

 Muži mají jasno – pohodlné džíny a tričko jsou něčím, co ve školním prostoru neudělá žádnou ostudu a ani nepohoršuje. Najdou se i jedinci, kteří ocení kouzlo košile a společenských mokasín, ovšem je jich málo a většinou dbají na to, aby se v outfitu cítili luxusně, než aby tak vypadali.

 Ženy dávají přednost legínám, případě pružným džínám, které nikde netlačí a jsou poddajné. Barvy volí spíše svěží a světlejší, díky čemu dávají najevo i pocit mládí a svobody. Kalhoty zpravidla doplní pohodlným tričkem a šátkem volně přehozeným kolem krku. Některé studentky si však potrpí na eleganci a halenkám a slušivým košilím, se rozhodně nevyhýbají. Čemu však nedávají příliš přednost – jsou šaty a sukně.
rozhovor přátel

Jsou pro nich brýle typický módní doplněk?

Někteří studenti nosí brýle z nutnosti a potřeby vidět lépe než doposud. Jiní zase dávají přednost tomu, jak v nich vypadají a berou jich jako součást módního doplňku, který jim je blízký z hlediska studia.

Existuje řada brýlí, které nejsou vyplněné dioptrickým sklem, ale pouze náhražkou nebo dokonce žádným. Tím pádem si nemusí kazit jejich zrak a současně jim poslouží pouze jako doplněk k jejich outfitu. Milují jich jak ženy, tak i muži a nutno říct, že se v módním světě studentů – brýle rozhodně neztratí.

Zveřejněno v Nezařazené