Zip sáčky s posuvným jezdcem při stěhování

Stěhování můžete pojmout skutečně velkoryse, ať už se chystáte přestěhovat sami, anebo dáte přednost profesionální stěhovací firmě. Základem úspěchu je kromě perfektní organizace především důkladné zabezpečení stěhovaných věcí a jejich balení. Nejčastěji se k tomu využívá kartonových krabic a bublinkové fólie a některých dalších pomůcek, jako jsou tělíska flo-pak, nafukovací polštářky nebo výplňová kartonová vlna. Neměli bychom však zapomínat i na pomůcku veskrze nenápadnou, ale velmi hodnotnou – zip sáčky s posuvným jezdcem.

papírové krabice

Vybalujeme chladničku a mrazák – v ideálním případě je zabalení chladničky a mrazicího boxu provázeno tím, že se zbavíme veškerých zásob a ve stěhovací den jsou tato zařízení vyprázdněná, čistá a připravená k transportu. Ne vždy se však tento ideál podaří dodržet, stává se, že potřebujeme rychle některé pokrmy a suroviny někam dočasně přemístit a k tomu se mohou zip sáčky s posuvným jezdcem náramně hodit. Nic z nich nevytéká, nic se nevysype a dovnitř sáčku je dobře vidět.

kancelářské potřeby

Do jedné krabice spoustu drobností – balení věcí do kartonových krabic je snadné v okamžiku, kdy balíte knihovnu nebo šatní skříň, knihy se snadno skládají jedna vedle druhé a s textiliemi je to rovněž jednoduché. Stačí vše do krabice rozmístit podle její nosnosti a velikosti, ale co když potřebujete zabalit kancelářské potřeby, hygienické potřeby, drobné hračky pro děti a celou řadu dalších maličkostí, které by se v kartonu mohly někam rozkutálet, zatoulat a mohl by se ztratit? Sáček se zipem je pro tyto případy ideální.

Rozebíráme nábytek – každé stěhování je snazší, když se dá rozebrat nábytek, ale komplikuje se to ve chvíli, kdy se ztratí pár šroubů, vrutů, kolíků, úchytek a dalších spojovacích součástí. V zipovém sáčku se nic neztratí, důležité je pouze sáček dobře popsat, abyste věděli, jak nábytek, a s kterými díly zas správně smontovat.